Zayıflama Kemeri İle Zayıflama Yöntemleri

0
170

Tüketim çağında insanların daha çok hareketsiz kalması ve daha fazla kilo almaya başlamasıyla alternatif tıbbi ürünler geliştiriliyor. de bu ürünlerden bir tanesidir. Vücuda gönderdiği titreşimlerle bölgesel olarak kilo verilmesini sağlayan bu cihaz, zayıflama süreçlerinde yoğun olarak kullanılıyor. Bu kemer daha çok göbek bölgesine uygulansa da, bacak kısmına da uygulanabiliyor.

Zayıflama Kemerinin Faydaları Nelerdir?

Zayıflama kemeri özellikle sürekli olarak oturur pozisyonda çalışan kişiler için çok faydalıdır. Zira bu kemeri iş esnasında da kullanabilirsiniz. Hareket etme şansınız çok fazla olmuyorsa bu kemeri kullanarak bölgesel kilo verme sağlayabilirsiniz. Kemerin temel çalışma prensibi, titreşimler sayesinde yağ yakımı gerçekleştirmesidir. Bunun dışında zayıflama kemeri bacak ve karın bölgesindeki yağları yok ettiği için sıkılaştırmayı da sağlıyor. Bacak bölgesine uyguladığınız zaman kan dolaşımını hızlandırdığı için selüloitlerin giderilmesinde de bu kemer kullanılabilir. Günlük hayat içerisinde evde, sokakta ve iş yerlerinde kullanabileceğiniz bu cihaz ile belirgin bir kilo kaybı sağlayabilirsiniz.

Zayıflama Kemeri İle Zayıflama Yöntemleri
Zayıflama Kemerinin Zararı Var Mı?

Zayıflama Kemerinin Zararı Var Mı?

Zayıflama kemeri birçok sağlık merkezinde de kullandırılan bilinen bir zayıflama aracıdır. Tıbbi olarak bakıldığı zaman bu kemerin insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Kemerden yayılan herhangi bir radyasyon da bulunmuyor. Ancak bu kemeri hamilelik sürecinde kullanmak tavsiye edilmiyor. Gönderilen bu titreşimlerin bebeğe zarar verebileceği söyleniyor. Aynı zamanda mekanik bir cihaz olduğu için anneye zararlı bir ışın yayabilir.

Zayıflama Kemeri Kaç Para?

Piyasada 20-30 TL gibi düşük bir fiyata zayıflama kemeri bulmak mümkün. Ancak fiyat olarak çok ucuz olan bu kemerleri kullanmanız pek tavsiye edilmiyor. Zira bu kemerler insan sağlığı için zararlı ışınlar yayabilir. İyi bir zayıflama kemerinin fiyatı 70 TL ile 200 TL arasında değişebiliyor.

Bir önceki bilgi dolu olan Sık Yapılan Diyet Hataları Nelerdir? - Dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? başlıklı makalemizde beslenme hataları, Diyet ve Diyet hataları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here