İlginç İş Fikirleri – İlginç İş Tavsiyeleri

0
188

Maddi durumun zorluğu ve yaşanan sıkıntılar, ev geçimi kredi kartına uzanan eller ay sonunda erkenden biten nakit ve geniş bir aileye sahipseniz bitmek bilmeyen harcamalar sizi yeni iş fikirlerine iter. Mecburi olarak düşündüğünüz ek iş fikri belki de sizin bile hayal edemediğiniz düzeyde gelir fırsatı sunar.

İlginç İş Fikirleri - İlginç İş Tavsiyeleri

Alışveriş merkezlerinde daha çok karşınıza çıkan boyutlu sinemalar, ilk olarak 3D sonrasında 4D ve 5D olarak karşınıza çıkar. 10 dk. Kısa bir uzay macerasında kişiler eğlenirken sizin de cebiniz dolar. Cihazı temin ettikten sonra sadece alışveriş merkezleri değil bulunduğunuz il ya da ilçeye ait park ya da ortak alanlarda kiralama yöntemi ile cihazınızı kurup bilet taktiği ile sinemanızı oynatabilirsiniz. Üstelik açık alanlarda AVM’lerde olduğundan çok daha fazla ücret kazanabilirsiniz.

Faturalarda Öncelik

İlginç İş Fikirleri - İlginç İş Tavsiyeleri

Kişilerin iş yoğunluğundan faturalarını ödemek için fırsat bulamadığı zamanlarda online olarak otomatik ödeme talimatları ya da elden yatırma sistemleri için kuyruklar devreye girer. Aktif olarak kullanılan bir firmanın bayiliğini alarak hem ürünlerinin satışlarını gerçekleştirebilir hem de faturalarında aylık öncelik sağlayabilirsiniz. Franchise almak istediğiniz firmanın ödemelerinde de taksitlendirme sağlayabilirsiniz.

Özel Günler İçin Özel Ürünler

İlginç İş Fikirleri - İlginç İş Tavsiyeleri

Kişiler özel günlerinde hediyelere daha bir özenirler. Siz bu durumu fırsata çevirebilirsiniz. Üstelik dükkân açmanıza da gerek yok. Evinizin bir odasını atölyeye çevirmeniz yeterli olacaktır. Sosyal medya aracılığı ile yapacağınız ürünlerin tanıtımını ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Belirli bir müşteri portföyünü sağladıktan sonra resmi bir web sitesi ile müşterilerinizi yeni sitenizde toplayabilir, yeni üyeler kazanabilirsiniz. Ne mi satacaksınız? Özel günlerde doğum günlerinde, lohusalık süreçlerinde ya da hasta kişiler için düşünülen meyve sepetleri, hamilelerin son gözdesi baby showerlar için süslenmiş bardak, tabak, yemek üstü etiket, ilk yaş doğum günü partileri için bebeğe ait özel tasarımlar örneğin; karşılama afişleri, magnetler, su şişeleri gibi özel ve detaylı olan bütün işleri düşünüp müşteriye sunabilirsiniz. Üstelik bunlar için düzenlenmiş paketler de sunabilirsiniz. İnternet üzerinden kendisine uygun olan paketi seçen kişi daha mutlu olacaktır. Son zamanların en çok işleyen ve gelir seviyesi oldukça yüksek olan bir iş fikridir.

İlginç İş Fikirleri - İlginç İş Tavsiyeleri

Çok gösterişli ürünler yapmak zorunda değilsiniz. İlginç olması satış yapabilmenize yetecektir. Dantel ve boncuk işinin bir arada kullanıldığı takılar oldukça rövanşta. Bu şekilde size farklı gelen ve birkaç denemede yapabildiğiniz fakat zaman kaybı yaratmayan ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Yazlık yerlerde sergi ile de satış hızınızı arttırabilirsiniz.

Yumurta Ve

İlginç İş Fikirleri - İlginç İş Tavsiyeleri

Her şeyin katkılı ve pahalı olduğu bu zamanlarda kişiler doğal ürün tüketmenin peşindedir. Özellikle küçük çocuklara sahip aileler bu konuda çok daha fazla hassastır. En az 20 adet tavukla başlayabileceğiniz doğal üretim ile birkaç M2 alan yerinizin olması yeterlidir. Öncelikle çevrenizde sonrasında küçük çaplı bir reklamla il ya da ilçenizde bulunan esnaf dükkânlarına da günlük ürün gönderimi sağlayabilirsiniz.

Zayıflama Merkezleri

İlginç İş Fikirleri - İlginç İş Tavsiyeleri

Kadınların sürekli gitmek istediği fakat hem bütçeden hem de erkek yoğunluğundan dolayı gidemediği salonlara siz bir alternatif olabilirsiniz. Bazı öncü markaların başvuru yapmanız halinde size dönüş sağlayıp belirli miktarlar üzerinden Franchise alabilir kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Kadınlara özel yerlerin çok daha tutulan mekânlar olduğu unutulmamalıdır. Bir de yan kısmına kreş açtığınızda spor salonu değil darphane açmış olursunuz. Çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği ücretsiz ya da çok cüzi miktarlarda saatlik bakımların üstlenildiği yerlerde anneler spor yaparken bebekleri de kaliteli zamanlar geçirir.

Bir önceki bilgi dolu olan İş Arayanlara 5 Etkili Tavsiye başlıklı makalemizde iş arayanlara, iş başvurusu ve tavsiye hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here