Hayatınızın Erkeği Hangi Burçtan Olmalı?

0
300

Her burcun kendine özgü karakteristik özellikleri vardır. Bazı burçlar birbirini tamamlayarak bir bütün oluştururken, bazı burçlarsa bir araya geldiklerinde sonu gelmeyen tartışmalar ve anlaşmazlıklar ortaya çıkar. Peki sizin burcunuza göre, ideal eşiniz nasıl olmalı?

1Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu kadınlarının azimli, cesur, tutkulu ve girişken yapıları vardır. Koç burcu kadınları için en ideal erkek, yengeç burcu ve balık burcu erkeğidir. Yengeç erkeği koç kadınının özelliklerinden, karşı konulamaz bir boyutta etkilenir. Balık burcu erkeği ise, koç kadınının duygularını anlar ve kendisini değerli hissetmesini sağlar.

2Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa burcu kadınları gösterişli, güçlü, sadık ve rahatına düşkün özelliktedirler. Boğa burcu kadınlarıyla uyumu en iyi yakalayan, yengeç burcu erkeğidir. Boğa kadını, yengeç erkeği ile duygusal bütünlük sağlar. Birlikte oldukça uyumlu ve sadık bir ilişki yaşarlar. Ayrıca, boğa burcu kadını, boğa erkeği ile de son derece uyumlu ve mutlu bir birliktelik yaşar.

3İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)                             

Sosyal, dost canlısı ve hayat enerjisi dolu olan ikizler burcu kadını, yengeç burcu erkeğiyle oldukça iyi anlaşır. İkizler burcu kadınının, hayatının aşkını bir yengeç erkeğinde bulması oldukça kuvvetli bir ihtimaldir. Ayrıca ikizler kadını, heyecan veren ve arzulu terazi erkeğiyle de, asla tekrara düşmeyen, son derece heyecanlı ve mutlu bir ilişkiye sahip olur.

4Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu kadını hassas, naif, evcimen ve duygu yüklü olmasıyla bilinir. Terazi erkeği onu sarıp sarmalayacak, arkasında sağlam durabilecek ve istediği güveni yengeç kadınına sağlayabilecek bir yapıya sahiptir. Yengeç kadını için bir diğer ideal erkek, boğa burcu erkeğidir. Boğa burcu erkeği, yengecin duygusal yapısını dengeleyen bir mantığa ve gerçekçiliğe sahiptir.

5Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burcu kadınları hareketli, dış görünüşe önem veren ve kendine güveni fazla olan kadınlardır. İkizler burcu erkeği, aslan kadının kendinden emin tavırları karşısında büyülenir. Aslan kadınını sıkmadan, ilişkilerini eğlenceli ve anlayışlı bir şekilde devam etmesini sağlar. Ayrıca akrep burcu erkeği de, aslan kadınıyla son derece tutkulu ve dillere destan bir aşk yaşar.

6Başak Burcu (24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu kadınları, sakin, düzenli ve detaycı olmalarıyla dikkat çekerler. Başak burcu kadınları, kendilerini anlayan ve duygularına önem veren terazi erkeğiyle birlikte olmaktan oldukça fazla keyif alırlar. Ayrıca sabırlı oğlak erkeği, başak burcu kadınıyla mükemmel bir uyum yakalayarak, çok mutlu bir çift tablosu oluşturur.

7Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi kadınları, hırslı, başarılı ve güçlü kadınlardır. Yay burcu erkeği, terazi kadınını anlayacak ve onu her defasında mutlu etmeyi başaracaktır. Ayrıca terazi kadını aslan erkeğiyle de çok uyumludur. Aslan kadınıyla terazi erkeği destanımsı ve oldukça tutkulu, büyük bir aşk yaşarlar.

8Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Çekici, tutkulu, iddialı ve hırslı akrep kadınlarının en iyi anlaştığı burçlardan biri, oğlak erkeğidir. Oğlak burcu erkeği yetenekleriyle, akrep kadınını etkiler. İkisi birbirini dengeleyerek, oldukça uyumlu bir duygusal ilişki yaşarlar. Ayrıca, aslan erkeği ve akrep kadını tutkulu ve hiç bitmeyen bir arzu ile dolan bir aşk yaşarlar. Akrep kadını ve aslan erkeği, adeta birbirleri için yaratılmışlardır.

9Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Maceracı ve gezgin olan yay, kendisi gibi eğlenceli olan koç burcu erkeğiyle çok uyumlu bir ilişki yaşar. Ayrıca yay kadını, kova burcu erkeği ile ruh ikizi kadar uyumlu olmasa da, tutkulu ve eğlenceli bir aşk hayatına sahip olur.

10Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burcu kadınlarının hırslı, ciddi, mantıklı ve hareketli bir yapısı bulunur. Oğlak burcu kadını başak burcu erkeği ile kavgadan gürültüden uzak, huzurlu ve mutlu bir birliktelik yaşar. Ayrıca balık burcu erkeği, eğlenceli ve duygusal yapısıyla oğlak kadınını etkiler. Birlikte uyumlu ve çok iyi anlaşan bir çift tablosu çizerler.

11Kova Burcu (21 Ocak –  19 Şubat)

Kova burcu kadını yenilikçi, özgürlüğüne düşkün ve idealist olmasıyla bilinir. Kıskançlıklarla kendisini sıkmayan, sosyal ve eğlenceli bir yaşam tarzı olan terazi erkeği ile son derece iyi anlaşır. Ayrıca kova burcu kadını ve ikizler erkeği, birbirlerine karşı çok güçlü bir çekim gücü hissedeler. Kova burcu için olabilecek en ideal eş, ikizler burcu erkeğidir.

12Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu kadını romantik, hassas ve oldukça duygusal bir karaktere sahiptir. Yengeç erkeğiyle birlikte oldukça romantik, son derece uyumlu, sıcacık ve her ikisini de mutlu edecek bir ilişki yaşarlar. Ayrıca mantığıyla hareket eden oğlak burcu erkeği de, duygusal balık burcuyla birbirini tamamlayarak, uzun soluklu ve sağlam bir ilişki sürdürür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here