En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

0
189

Bankalar arasında rekabetin artması ile şubeye gitmeden kolay bir şekilde kredi alabilmenin mümkün olduğu bu dönemlerde sizler için nasıl alınır, hangi bankadan alınır gibi bilgileri derledik.

Farklı dönemlerde anlık nakit ihtiyaçları için krediye başvurmamız gerekebilir, tabi banka üzerinden kredi başvurusunda acil ihtiyaç halinde bize en kolay kredi veren banka gerekiyor. Kredi başvurusu sırasında gereken işlemler, kefil, hayat sigortası gibi belgeler ve kredinin onaylanma süresi bazen gereğinden fazla uzayabilir.

Acil nakit ihtiyacı olduğunda, krediler arası faizin gözardı edildiği ve sadece hızlıca en kolay krediyi alacağı bankalara yönelen kişiler, hangi bankadan hızlı kredi alabileceğini bilirler ise daha az zaman kaybedebiliyorlar. Bu yazımızda en kolay kredi alabileceğiniz, şubeye gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden başvuru ile hızlı kredi alabileceğiniz bankaları bulacaksınız.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?
Aktif Bank ile N Kolay Kredi

 

Aktif Bank ile N Kolay Kredi

Aktif Bank, son dönemde birçok kişinin kredi amacıyla başvurduğu bankalardan birisi olurken kullanıcıları çok kısa süre içerisinde bu bankadan N Kolay Kredi sistemi ile kredilerini alabiliyorlar. Bu işlemde banka, kişilerin mevcut kredi notlarını önemsemeden kredi imkânı tanıyor. Kullanıcılarına, 3 adımda kredi alma imkânı sunan bu sistem içerisinde kişiler herhangi bir kredi masrafı ödemeden ya da şubelere gitmeden kredilerini alabiliyorlar. Direkt olarak bu krediler hesaplarına yatırılırken bankamatiklerden ya da şube içerisindeki veznelerden bu krediler alınabiliyor. Resmi site üzerinden istedikleri miktarı giren kullanıcılar bunun sonrasında sözleşmelerini onaylayarak beklemeye geçiyorlar. Yalnızca 5 dakika içerisinde kredileri onaylanıp paraları hesaplarına yatıyor.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?
CEPTETEB İle Kredi İmkânı

CEPTETEB İle Kredi İmkânı

Günümüzde birçok hizmet artık dijital ortamlar aracılığıyla yapılırken bankacılık hizmetleri de bunların arasında yer alıyor. TEB bankası, sunduğu bu kampanya ile birlikte banka içerisinde yapılabilen işlemlerin tamamına yakınını cep telefonları üzerinden hizmete sunuyor. Bu sayede kişiler, cep telefonlarına TEB bankasının uygulamasını indirdikten sonra üyelik işlemlerini tamamlayarak kredi başvurularını yapıyor.

Bu kredi başvurularında herhangi bir masraf ödenmezken banka oldukça uygun faiz oranları sunuyor. Banka şubesi masrafı olmadığı için daha düşük faizli kredi verilebildiği banka tarafından savunulurken kişilerin olabilecek en kısa sürede paralarına kavuşmalarını sağlanıyor. Bu hizmeti alabilmek için kişilerin CEPTETEB kartı çıkarması gerekirken krediyi alabilmek için başvuru yapılması da yeterli oluyor.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?
Enpara.com İle Kolay Kredi

Enpara.com İle Kolay Kredi

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan QNB Finansbank tarafından sunulan bu hizmet ile birlikte tamamen internet üzerinden şubesiz kredi hizmeti sağlanıyor. Aynı TEB bankasının sunduğu hizmette olduğu gibi çalışan ya da şube masrafı olmadığı için banka tarafından çok uygun faiz oranları ile kredi başvuruları yapılabiliyor. Bu başvurular sonrasında kullanıcıların herhangi bir belgeyi ya da kefil olarak bir kişiyi bankaya götürmesine gerek olmuyor. Kendi TC kimlik numaraları üzerine krediler tanınırken bu kredileri ATM’den ya da Finansbank şubelerinden çekmek mümkün oluyor. Bu hizmet için kullanıcıların üyelik açarak kendilerine bir hesap oluşturmaları yeterli oluyor.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?
ING Bank E-Kredi ile İhtiyaç Kredisi

ING Bank E-Kredi ile İhtiyaç Kredisi

7 gün 24 saat kredi çekme imkânı sunan nadir uygulamalardan birisi olan ING Bank E-kredi ile birlikte de kullanıcılar çok kolay bir biçimde kredilerini alabiliyorlar. Bu kredinin alınması için kişilerin ING Bank müşterisi olmasına gerek olmazken internet üzerinden başvurular rahatlıkla yapılabiliyor. Bu başvurular ile birlikte paralar direkt olarak verilen hesaplara yatırılırken sonrasında bu hesaplar üzerinden kullanım sağlanıyor. Hafta sonlarında ya da tatil günlerinde dahi bu hizmetin kullanılabiliyor olması ve en kısa sürede cevaplanması bu sistemi bir adım öne çıkarırken her gün binlerce kişi bu hizmet ile birlikte ihtiyaç kredilerini alarak nakit ihtiyacını gideriyor.

Bir önceki bilgi dolu olan Kredi Kartı Borç Yapılandırma ve Taksitlendirme başlıklı makalemizde kredi kartı, kredi kartı borç taksitlendirme ve kredi kartı borç yapılandırılması hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here