Burçlara Göre Parfüm Önerileri

0
341

Kullandığımız , yalnızca kokudan ibaret değildir. Seçtiğimiz , duygularımızı, karakterimizi, kişiliğimizi yansıtır ve gün boyu bizimle birliktedir. Kendi kişiliğimize en uygun parfümü bulmak için, seçiminde oldukça özenli davranırız. Kendimizi en iyi yansıtacak parfümü bulmak için takip edebileceğimiz en keskin yollardan biri, burcumuzun işaretlerini izlemektir.

Her burcun kendine özgü özellikleri ve bu özelliklerle örtüşen farklı kokular bulunmaktadır. İdeal kokunuzu bulmak için yapmanız gereken tek şey, burcunuza en uygun kokuyu denemektir.

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Unutmayın, biriyle yaşadığınız anılar zamanla hafızanızdan silinse de, o kişinin parfümünün izlerini hatırlamaya devam edersiniz.

İşte tavsiyeleri…

(21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu kadınları inatçı, cesur, maceracı, lider, açık sözlü ve girişken olmalarıyla dikkat çekerler. Koç burcu kadınlarının enerjisiyle en çok uyuşan kokular canlı, enerjik ve etkileyici kokulardır. Özellikle odunsu ve baharatlı kokuları denemek, en doğru parfümü seçmenizi sağlayacaktır.

(21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa burcu kadınları cesur, güçlü, tutkulu, sadık ve inatçıdırlar. Kalıcı, fark edilir ve kadınsı kokular, boğa burcu kadını için en uygun kokulardır. Toprak kokuları ve içerisinde çekici etkileri barındıran aromatik kokular boğa burcu kadınlarının kişilikleriyle örtüşerek, enerjilerinin yükselmesine yardımcı olur.

(22 Mayıs – 22 Haziran)                             

İkizler kadını, her daim enerjik, ilgi çekici, arkadaş canlısı ve iletişim yeteneği güçlü olmasıyla bilinir. İnsanlarla iç içe olmayı, dostlarıyla vakit geçirmeyi ve sosyal ortamlarda bulunmayı son derece seven ikizler kadını, bir tek parfüme bağlı kalmadan farklı kokular denemeyi sever. İkizler burcu kadını, tatlı ve şekerli kokular tercih ederken, aynı zamanda odunsu kokuları denemekten de çekinmez.

Yengeç Burcu  (23 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal, anaç, romantik ve hassas olan yengeç kadınları, kendilerini yansıtacak ve rahat hissettirecek bir parfüm seçimi yapmak isterler. Radikal değişikliklerden çok hoşlanmadıkları için, kendilerine en uygun parfümü bulup yıllarca aynı kokuyu kullanmayı tercih ederler. Yengeç burcu kadınları için en uygun parfüm türü, kendisi gibi yumuşak, sade ve keskin olmayan rahatlatıcı taze çiçek kokuları içeren parfümlerdir.

Aslan Burcu Parfüm Tavsiye (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan burcu kadınları güçlü, güzelliğe ve bakıma önem veren, özgüveni yüksek ve liderlik vasıflı kadınlardır. Aslan burcu kadınları için enerjiyi yükselten, uçucu olmayan ve hareketli kokular oldukça uygundur. Fulya, misk, hindistan cevizi gibi egzotik ve keskin kokular aslan burcununun özelliklerini yansıtır.

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

(24 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu kadınları, mükemmeliyetçi, titiz, çalışkan ve son derece beceriklidirler. Başak burcu doğallıktan ve doğayla iç içe olmaktan son derece büyük keyif alır. Bu nedenle, başak burcuyla en uyumlu kokular, içinde doğal esintiler barındıran saf ve taze kokulardır. Taze limon, yeşil çay ve hafif çiçek kokuları başak burçları en uygun kokulardır.

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Terazi Burcu Parfüm Tavsiye (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi kadınlarının, sakin, dengeli, uyumlu, huzurlu ve kendilerinden oldukça emin bir yapısı vardır. Terazi kadınlarının kişilikleriyle örtüşen kokular, genellikle egzotik ve dinlendirici kokulardır. Gül ve yasemin gibi dinginlik veren kokular, terazi burcu kadınları için en uygun kokulardır.

Akrep Burcu Parfüm Tavsiye (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep kadınları Zodyak’ın en gizemli, çekici ve cazibeli kadınları olarak tanımlanır. Tutkulu, iddialı ve aşk dolu kokular akrep burcu kadının kişiliğiyle örtüşerek onlara enerji verir. Vanilya, misk, manolya ve sümbül akrep kadınları için en uygun kokulardır.

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Yay Burcu Parfüm Tavsiye (23 Kasım – 21 Aralık)

İyimser, açık fikirli, gezmeyi seven, macera tutkunu ve eğlenceli yay kadınlarının parfüm seçimleri de, kendi kişiliklerine uygun olacaktır. Yay burcu için en uygun kokular, enerji veren, canlı ve ferah kokulardır. Yay burçları, yasemin, zambak gibi kokuları tercih edebilirler.

Oğlak Burcu Parfüm Tavsiye (22 Aralık – 20 Ocak)

Düzenli, sorumluluk sahibi, çalışkan ve becerikli oğlak kadınlarını en iyi yansıtan parfüm çeşidi, duyuları harekete geçirecek keskin kokulardır. Oğlak kadınları hanımeli, karanfil ve kadife çiçeği gibi kokuları tercih ederek, kendilerini en iyi yansıtan parfümü bulabilirler.

Kova Burcu Parfüm Tavsiye (21 Ocak –  19 Şubat)

Kova  burcu kadınlarının özgür, güçlü, marjinal ve entelektüel bir yapısı vardır. Günlük hayatlarında olduğu gibi, parfüm seçiminde de herkesten farklı olmak isterler. Tanıdık ve bilindik kokuların aksine, yeni ve özgün kokulardan hoşlanırlar. Kova burcu için en uygun parfüm çeşidi, kavun, portakal, böğürtlen gibi içeriğinde meyve özleri bulunan hafif kokulardır.

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Balık Burcu Parfüm Tavsiye (20 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu astrolojide, en duygusal, çekingen ve zarif burç olarak bilinir. Balık burcu kadının karar vermekte zorlandığı bir konu da, parfüm seçimidir. Balık kadınları, kişilikleri gibi oldukça hassas ve romantik kokuları tercih etmelidirler. İçinde romantizmin etkilerini bulunduran nergis, misk, çiçek kokuları onlar için en uygun kokulardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here