2018 Yılında En Çok Kazandıracak Kripto Paralar

0
196

2017 yılında yatırımcılarını iki kata çıkartan kripto paralar, yatırımcılarını memnun etmeyi başardı. Sonuç olarak birçok para birimi ortaya çıktı. 2018 yılında kripto dünyasına yatırım yapmak istiyorsanız fakat nereye yatırım yapacağınızı da bilmiyorsanız eğer bu yazıda yatırım fırsatlarını bulabilirsiniz.

2018 Yılında En Çok Kazandıracak Kripto Paralar

Bitcoin

Hayatımızda bazı değişmeyen şeyler olur. Bitcoin de kripto paralarında birinciliği asla kimseye vermeyecektir. Son zamanlarda değer kazanmış olan Bitcoin 2018 senesine girerken de listemizde bir numara da yer almaktadır. Yatırımcıların kripto dünyasında olan en güvenli liman olmasını da hala korumaktadır. Bazı zamanlar ani çıkışlar ya da ani düşüşler yaşasa bile uzun vadelerde yatırımcısını asla üzmek istemeyen Bitcoin, 2018 senesinde aynı hızla yükseleceğini bizlere gösteriyor. Yatırımcılarını asla üzmeyeceğine eminiz.

2018 Yılında En Çok Kazandıracak Kripto Paralar

Steem

Kriptoo madenciliğini blog tarzı format ile buluşturmuş olan Steem çok kısa bir zamanda büyük bir başarı elde etmiştir. Müşterilerine yazı yazıp Steem kazanma imkanını veren bu sistemle aslında internette bulunan ücretsiz blogların blockchain üstüne inşa edilmiş versiyonu olarak da görebiliriz. Müşterilerine istedikleri alanlarda istedikleri yazıları yazma hakkını veren ve tamamen de merkezi olmayan bir sistemle çalışan Steem, şimdiden bile çok ses getirmiş durumdadır. Değerlendirmeler hızla devam edecektir. Kripto pazarında Blockchain tabanlı olan ilk proje diyebiliriz. Eğer bu şekilde de devam ederse yakın zaman bir numaraya yükselir. 2018 senesi için yatırımlar da büyük bir önem taşıyacak.

2018 Yılında En Çok Kazandıracak Kripto Paralar

Siacoin

Bulut bilişimi ve bulut depolamadaki teknolojisi Siacoinle tamamen farklı bir boyut kazanmaktadır. Büyük şirketlerden alınmış olan bulut hizmetinin aksine de Siacoin ile beraber çok düşük ücretler karşılığında dosyalarınızı bulut servisinde barındırın. Diğer bulutların dışında olan Sia teknolojisinde, dosyalarınızın her biri tek bir sunucuda tutulmaz. Tüm dosyaları Sia sisteminde kayıt altına alınıp daha sonra bilgisayarlarında kullanmadığı alanı değerlendirmek isteyen müşterilerine şifreli olarak yüklenmektedir. Dosyaların hepsinin tek bir yerde durması yerine farklı olacak şekilde cihazlarda depolanmaktadır. Bu teknolojiyle beraber dosyalarınıza zarar verecek ya da vermek isteyen kişiler için bir hayli işlerini zorlaştırmış oluyorsunuz. Böylelikle daha güvenli bir şekilde bulut depolama alanı oluşmaktadır. Bunların dışında ise dosya barındırmış olan kişilerde dosya barındırdıklarında para kazanabilmektedir. Son üç ay içinde %100 değeri artan Siacoin 2018 senesinde daha da artacağa benziyor.

2018 Yılında En Çok Kazandıracak Kripto Paralar

Basic Attention Token

Reklamcılık dünyasında yeni olan Basic Attention Token 2018 senesinde patlama yapacak olan coinlerin arasına giriyor. Bulunan internet reklamlarında aracı kurumun komisyon oranlarının çok yüksek olduklarından ve reklamların doğru hedefe ulaşamamasından yola çıkan takım coini geliştirmişler. Basic Attention tokenle reklam verenler istedikleri hedefe çok düşük paralar ile ulaşırken sadece reklam gerekli ilgiyi çektiğinde para ödemektedir. Ayrıca da reklamlara ilgi göstermiş olan müşteriler ve reklamları yayınlayan site sahipleri de aracı kuruma yüksek bir komisyon ödemeden direkt olarak reklam veren kişiden ödemesini almaktadır. Proje geliştirilmekte ve 2018 yılında daha da iyi bir hale gelecektir.

Monaco

Monaco 2018 senesi için değerlendirilmesi gereken para birimlerindendir. Asıl hedefi para ve kripto para transferlerinin komisyonsuz olması, hızlı olacak şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi sadece mobil cüzdan ile yapılmamaktadır. Kart olarak müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Kredi kartında olduğu gibi paranızı Monaconun size vermiş olduğu kartlara atarak anlaşmalı iş yerlerinde rahat bir şekilde harcamalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle de seyahat edenlerin ödemiş olduğu yüksek komisyonları göz önünde bulundurup gerçekten çok güzel bir çözüm olduğunu dile getirebiliriz.

Tavsiye Makale : Ripple Nedir? – Ripple Yatırımı Mantıklı mı?

Bir önceki bilgi dolu olan Ethereum Nedir? başlıklı makalemizde ether nedir, Ethereum ve Ethereum nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here