120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

0
402

2016 yılı itibariyle 48-60 ay ile sınırlandırılmış olan ihtiyaç kredisi vade sürelerinde değişikliğe gidildi. Bu değişiklik sonucunda bireyler birtakım şartları yerine getirdiği takdirde ihtiyaç kredilerine 60-120-240 ay vade işlemi uygulanabiliyor. Yeni yüksek vadeli ihtiyaç kredisi alacak bireylere yüksek vade oranının yüksek faiz oranını beraberinde getirdiğini hatırlamak gerekir.

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Yüksek Vadeli Kredi İçin Hangi Bankalara Başvurabilirim?

Yüksek oranda vade işlemi uygulamasına bankalar çok fazla olumlu yaklaşmıyor. Bunun sonucunda her bankadan istediğiniz vadede kredi alamayabilirsiniz. Özellikle kredi başvurusu yapmak istiyorsanız seçenekleriniz oldukça sınırlı. 60 ay vadeli kredilerse biraz daha kolay bulunabilir bir halde.

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası’ndan 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız yatırım amaçlı bir planınız olması gerekiyor. Bu plan ile Bireysel İhtiyaç Kredisi’ne başvurarak kredinizi en fazla 120 aya kadar vade işlemi uygulatabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan uzun vadeli kredi alıyorsanız satın alacağınız mülke banka tarafından ipotek konulduğunu da unutmamak gerek. Ayrıca Ziraat Bankası’ndan alacağınız Bireysel İhtiyaç Kredisi’nde arsa ekspertiz değeri baz alınarak en fazla %75 değerinde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Odeabank 120 Ay Vadeli Kredi

Odeabank’tan 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak isterseniz kredi başvuru işleminizi ev tadilatı olarak göstermeniz yeterli. Bu durumda kolay bir şekilde Odeabank’tan kredi alabilirsiniz. Odebank’ta unutmamanız gereken husus ise kredi aldığınız tutarın %50 fazlası değerindeki bir mülkü ipotekli olarak göstermelisiniz. Aksi takdirde kredi başvurunuz iptal edilecektir.

120 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Hangi İşlemlere 120 Ay Vade Uygulanır?

120 ay vade uygulama işlemi her türlü masrafınıza yapılamaz. Eğer 120 ay kredi almak istiyorsanız konut tadilatı masrafınız veya eğitim ile ilgili harcamalarınızın olması gerekiyor. Aksi takdirde daha düşük vade oranlarına yönelmelisiniz.

Bir önceki bilgi dolu olan En Kolay Kredi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde En hızlı kredi ve En Kolay Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here